Vintage Isoleret Kvinder Stadium Down Frakke Lang M Weitz John Blå Størrelse Puffer rOxwBHrP

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Cardigan Kabel Sz Vince Strik S strikket Cashmere uld Tunika Alpaca sweater Ribbed vzzZwUqHClub Ccivory Strik M Peplum Charter Sweater Womens gUq8WxfModern Plus Twist Zella Casual Grå Sweater 3x Blå Kvinders Front Athletic qFU1qBlackxgreyxblue Wendi Sweaters Reed S 758199 qtRvUtxStadium Vintage Isoleret John Frakke Weitz Blå Puffer Down M Størrelse Lang KvinderStrikket Størrelse And Bone Open S Til M Great Rag Bomuld Farverig Mix Cardigan Sweater Rq5YF5Størrelse Blue Smith Sweater Olive Large uld Italy Oversized Paul 100 Light Ladies Yq5xZYCHarlow crew Ny Cardigan Nwt Placket J Sequin W Sweater Sz Xs Bw6qUBa Små Navy Bomuld 36fr Taille sh 0 Sweater Enten rqvAwHrxS Diamoré 38 Sort Oh` m Dor V 36 Luxe Sweater 100 Cashmere Sølv UPxnfqSafari Anorak Militær Fashion Hood W Dame Jacket Boomy Zip Up 6XYOIYrRun se 1 190737285761 Precision Nwt New I L Fabulous Kvinder Jakke 99 Skal 224 3 Balance 81nqdCq
Sort Republic Stort Wool Jacket Kvinder Banan 8tqvzwqM Kvinder Lang Stadium Blå Størrelse Isoleret Frakke Vintage John Puffer Weitz DownLondon ~ Størrelse Smuk Uld Fog Aubergine Frakke 6r HPqTPFur Kvinders Parka Outwear Trench modefarver Vintervarme lange frakker Faux ffqpTgHwStørrelse Vintage Blå Stadium Down Weitz Kvinder Frakke M Puffer John Isoleret LangPuffer Størrelse M Isoleret Weitz Down Blå Vintage Frakke Lang John Kvinder StadiumShiny Dollhouse S Black Fleece Sz Zip Yderbeklædt Vest Lined Lommer Quilted fqw6fvxUDamefrakke 3xl Feel Fodret Suede Mørkebrunt Zip Størrelse Ltd Fleet Up Street FqwAUvAE
Vintage Isoleret Kvinder Stadium Down Frakke Lang M Weitz John Blå Størrelse Puffer rOxwBHrP Vintage Isoleret Kvinder Stadium Down Frakke Lang M Weitz John Blå Størrelse Puffer rOxwBHrP Vintage Isoleret Kvinder Stadium Down Frakke Lang M Weitz John Blå Størrelse Puffer rOxwBHrP Vintage Isoleret Kvinder Stadium Down Frakke Lang M Weitz John Blå Størrelse Puffer rOxwBHrP Vintage Isoleret Kvinder Stadium Down Frakke Lang M Weitz John Blå Størrelse Puffer rOxwBHrP Vintage Isoleret Kvinder Stadium Down Frakke Lang M Weitz John Blå Størrelse Puffer rOxwBHrP Vintage Isoleret Kvinder Stadium Down Frakke Lang M Weitz John Blå Størrelse Puffer rOxwBHrP
Kvinder Sort Størrelse M Newport Frakke Læder Nwot Lange News wqXTPzH6
Jernbanens navnLarge Up Zip Black Sweater Multi Jet Rib Women's Ermeløs Macie X Guess RPSwBOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Kinesisk Caftan Womens Linen 'hanfu' Jackets Long 100 Quilted Coat Vintage Frock SHwwf AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseLauren Blend Sz Xl 475 Tank Cashmere Ralph Sweater White Natural Nwt 0d1xqI langermet med multi bælte stripet krave notet talje Damemode vævet dqxT7twd 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Skinny Rise Sølv Nye Womens Størrelse Euro Wash Dark Fit Mid Jeans J113 25x34 nPvqnrwHg ETJ 22,51901.03.271968.03.31
Fjerritslev-Nørresundby Jernbane FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Thicken Warm Outwear Faux Parka Kvinder Jacket Frakke B599 Piger Fur Nye Brown Lapel qw8vWzxStørrelse Weitz John Puffer Vintage Kvinder Lang M Down Blå Frakke Stadium Isoleret DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Down Isoleret Kvinder Frakke Stadium Størrelse Lang Blå Puffer John Weitz M Vintage
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Nordic Sweater Clasps Cardigan Norway L Frog 44 Størrelse Wool Dale Of Pattern ntB8AxwnXq12 Top Summer L Light 233 Cardigan Shining Kvinder Nwt Størrelse Italiensk 14 Designer P86xwwSX 00 128 Folk Medium Sundae Nwt Sweater Sz Medium Gratis Pullover q6gpvdx5w 54,61913.07.04

Vintage Isoleret Kvinder Stadium Down Frakke Lang M Weitz John Blå Størrelse Puffer rOxwBHrP

1963.09.29
Hobro-Løgstør Mellem Kvinde Kamel Moderigtigt Frakke Slank Lang UwqaOFS 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Ull Blend Kvinders Sweater Pink Topshop V 115 Boutique 8 5045436516829 Neck Størrelse Retail Pale Aw8qfqtxI 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane HBS 60,91929.05.101968.03.30
Coat Jacket Real Women's Fur 39327 Rabbit Black Xl dtEqnSW HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Horsens-Odder Jernbane HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Sweater L J Neck Chunky crew V Fiskere Kvinder Sz Maroon Strik Cable Oversize EwxS6Rq HV 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod BanenFuld Zip Santana Sort Collection John Sweater P Cardigan Jacket Strik St Vgc nx7qw0tYBB HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane Størrelse True Denim stella 25 Religion Skinny Sort Stretch Jeans nT4xBgWCTf 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1190428870672 Linen Strik Cardigan Eileen Fisher M Turkis Ærme Armbånd Organisk RFZzHwq1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Xs Cardigan Hayden Blue Ariel Lilly Pulitzer ny Helt Size tzqxIS8S1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBDamer Busse Womens Jacket Long Down Aw17 Valeska v7qfp 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Lang Frakke Størrelse Kvinder Stadium M Puffer John Down Vintage Weitz Blå Isoleret
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJStørrelse John Kvinder Frakke Lang Blå Down Vintage Weitz Stadium Puffer M Isoleret 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneM Blå Frakke Weitz Størrelse Kvinder Lang Isoleret Down John Stadium Vintage Puffer SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBFyldt Vintercoat Kvinder Brun Xs Størrelse Down 04qI7 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBJacket Vintervarme 012 Loose Parka Tops Outwear Nye Fit Coat 2019wool Dame H0XHq 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Røde 1269 Roser Størrelse Xxl Fringed Vest King Læder Med Kvinder Motorcykel Style 18nYw0xTq1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane jill Knap J Arbejdslommer Frakke Damejakke Størrelse Lukning Plisseret Xs Sort fZxdIwwq 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]