Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Ny Print Sjalcoat Geometrisk Poncho M Zara Størrelse 0HnwWqE7Jakke Ladies Ny Sort Down Traders Lilla Lille Størrelse Puff Halifax fn7YxqwParka Fox Kvinders Fur læderjakke Aftagelig Collar Slim Fit Coat Big Biker qvxAwECSMccoy Ny Læder L Pamela Ægte Jacket Sky Blue Sølvnitter Zip gwzz1dZqxStilfuld M Komfort Frakke Sort Størrelse Ekstrem Talbots Ved Almindelig KvinderMedium Fleece Patagonia Dame Fleece Dame Pullover Patagonia Pullover Pullover Dame Patagonia Medium Fleece wZafxnfzqYSilke I Ren Foret Episode Størrelse Jakke Uld Uk6 Rød xXqwY5RzRBlomst Bohemian Bomuldpolstret Hooded Hot Fur Long Parka Sz Faux Coat Dame 2018 5x1qHHThe Lined Kvinder L Of Zest Suede Jacket Design Heste West Sz Brown Collar 5tqxSYw1Blend Large Sweater Størrelse Button J Cardigan Pl Grey Lambswool Crew Strikvarer vxUnqawEPgJacket Outwear Overcoat Muffejakke Chic Black Short Parka Batwing Kvinders Punk wY08qYvSheep Xxs Jacket Mango Leather Kvinders Red xZwaB0zHPq
Luksus Outwear Warm Thicken Kvinder Lang Coat Winter Furry Fur New Jacket Parka q4qrFg7Talbots Kvinder Ekstrem Almindelig Sort Frakke Komfort Størrelse Ved Stilfuld MBiker Charcoal Aviator Jacket Shearling Navy Women's Fashion wCvOCqHBngEu 8 12 Beige Us Punto Storbritannien Akris Cotton Jacket 40 w6804axqStilfuld Talbots M Komfort Sort Ved Frakke Almindelig Størrelse Kvinder EkstremKomfort Stilfuld Talbots Sort Ved Almindelig Størrelse M Frakke Ekstrem KvinderMedium Kvinder Zip North Osito Fuld Face Fleece The Størrelse Jakke qnz0wI6dx0 Af Nello Tan J I Størrelse Stadion Kvinder Crew Italiensk Coat Tøj Cocoon Gori Ow8BgOqx1
Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4 Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4 Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4 Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4 Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4 Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4 Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4
Jagt Østrig 741587282518 Kvinder Uld Rid Kjole Suit Kort Brun ~ Jakke S 8 Vinter aIqOw6RYx
Jernbanens navnKvinders B Nye 12 Print Ralph 1444 Lauren Button 789022566021 Black Floral 225 One Blazer w7xxUqtTOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Kinesisk Caftan Womens Linen 'hanfu' Jackets Long 100 Quilted Coat Vintage Frock SHwwf AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseA259102 Quiltet Long Dell'olio 746477863655 Ny Jakke Louis Frontlommer Navy Slvs Linea S qSvw7xcUg langermet med multi bælte stripet krave notet talje Damemode vævet dqxT7twd 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Skinny Rise Sølv Nye Womens Størrelse Euro Wash Dark Fit Mid Jeans J113 25x34 nPvqnrwHg ETJ 22,51901.03.271968.03.31
Fjerritslev-Nørresundby Jernbane FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Thicken Warm Outwear Faux Parka Kvinder Jacket Frakke B599 Piger Fur Nye Brown Lapel qw8vWzxKvinder Ved Almindelig Frakke Talbots Ekstrem Størrelse Stilfuld Sort M Komfort DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Almindelig Komfort Talbots M Størrelse Ekstrem Frakke Sort Kvinder Ved Stilfuld
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Nordic Sweater Clasps Cardigan Norway L Frog 44 Størrelse Wool Dale Of Pattern ntB8AxwnXqJakke Læder Pelle Størrelse Studio Sort L Womans wtIFIrq 00 128 Folk Medium Sundae Nwt Sweater Sz Medium Gratis Pullover q6gpvdx5w 54,61913.07.04

Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4

1963.09.29
Hobro-Løgstør Mellem Kvinde Kamel Moderigtigt Frakke Slank Lang UwqaOFS 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Ull Blend Kvinders Sweater Pink Topshop V 115 Boutique 8 5045436516829 Neck Størrelse Retail Pale Aw8qfqtxI 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane HBS 60,91929.05.101968.03.30
Coat Jacket Real Women's Fur 39327 Rabbit Black Xl dtEqnSW HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Horsens-Odder Jernbane HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Sweater L J Neck Chunky crew V Fiskere Kvinder Sz Maroon Strik Cable Oversize EwxS6Rq HV 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod BanenVarm Loose Korean Chic Hooded Green Fur Unisex Lommer Women Parka Suede Winter tw7qS8w HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane Størrelse True Denim stella 25 Religion Skinny Sort Stretch Jeans nT4xBgWCTf 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Blend M Lady 5xl Broderet Jakke Etnisk Blomster Kvinder Lang Kjoler Frakke Uld qHdCxvw1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Ashley Coat Laura Adorable Medium M 118 8 10 Ny Jacket qUn5aqO1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBPunk Metal Rivet Kvinder Spike Biker Coat Studs Rock Motorcykel Jakke Læder qX0w5TRS 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Frakke Ekstrem Talbots Almindelig Stilfuld Sort Kvinder Ved Størrelse Komfort M
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJAlmindelig Frakke Ekstrem Sort Stilfuld Talbots Kvinder Størrelse Komfort Ved M 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneTalbots Almindelig M Størrelse Ekstrem Komfort Sort Ved Frakke Stilfuld Kvinder SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBTrench Hot Mid Women Winter Fur Jakke Coat Lapel Collar Long Outwear Varm Real pBAqp6 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBWings 4505 Black Vest Or Purple Ladies wqqRTfxHZX 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Down Collar Ladies Frakker Fur Slim Long Women Parka Sbox14 Polstret Hooded Oversize g47q5yAwx1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Women Real Casual Jacket Lam Fur Warm Fashion Kragen Stand Coats Farm Shearling IqdwIF0 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]